Dhr. Olivier De Keyser (Onthaal & Service Advisor)

Tel.: 09/250.05.13.
olivier.dekeyser@daimler.com
Mevr. Patricia Michiels (Onthaal)

Tel.: 09/250.05.41.
patricia.michiels@daimler.com
Dhr. Mathieu De Keyser (Receptionist personenwagens, monovolumes & bestelwagens)

Tel.: 09/24.24.151;
mathieu.dekeyser@daimler.com
Dhr. Spencer Peters (Receptionist personenwagens, monovolumes & bestelwagens)

Tel.: 09/24.24.153.
spencer.peters@daimler.com
Dhr. Davy Huyghe (Service Advisor)

Tel.: 09/24.24.113.
davy.huyghe@daimler.com
Dhr. Kersten Rammeloo (Vertegenwoordiger personenwagens)

Tel.: 09/242.41.67.
kersten.rammeloo@daimler.com
Dhr. Kris Verhavert (Vertegenwoordiger personen- & bestelwagens, monovolumes en tweedehandswagens)

Tel.: 09/377.71.90.
kris.verhavert@daimler.com
Dhr. Frederic Roedsens (Vertegenwoordiger personenwagens)

Tel.: 09/24.24.160.
frederic.roedsens@daimler.com
Dhr. Ludwig Vereecken (Vertegenwoordiger personenwagens)

Tel.: 09/250.05.73.
ludwig.vereecken@daimler.com
Dhr. Stefaan Taildeman (Vertegenwoordiger personenwagens)

Tel.: 09/250.05.72.
stefaan.taildeman@daimler.com
Mevr. Daniela Mura (Vertegenwoordigster Personenwagens)

Tel.: 09/250.05.71.
daniela.mura@daimler.com
Mevr. Veronique Boens (Vertegenwoordigster fleetwagens)

Tel.: 09/24.24.168.
veronique.boens@daimler.com
Dhr. Bart Jacobs (Product Expert)

Tel.: 09/21.21.163.
bart.jacobs@daimler.com
Mevr. Anoeshka Pels (Product Experte)

Tel.: 09/250.05.69.
anoeshka.pels@daimler.com
Dhr. Christof Catteeuw (Vertegenwoordiger bestelwagens & monovolumes)

Tel.: 09/24.24.109.
christof.catteeuw@daimler.com
Dhr. Lieven Danneels (Vertegenwoordiger bestelwagens & monovolumes)

Tel.: 09/250.05.67.
lieven.danneels@daimler.com
Dhr. Nick Hublau (Vertegenwoordiger bestelwagens & monovolumes)

Tel.: 09/250.05.64.
nick.hublau@daimler.com
Geert Pots
Dhr. Geert Pots (Verkoper trucks)

Tel.: 09/250.05.65.
geert.pots@daimler.com
Dhr. Patrick Roelant (Vertegenwoordiger Used 1 bestelwagens)

Tel.: 09/250.05.68.
patrick.roelant@daimler.com
Dhr. Didier Watté (Vertegenwoordiger smart)

Tel.: 09/24.24.132.
didier.watte@daimler.com
Dhr. Antony Demeulemeester (Service Advisor personenwagens & monovolumes)

Tel.: 09/250.05.51.
antony.demeulemeester@daimler.com
Dhr. Marc Battal (Service Advisor personenwagens & monovolumes)

Tel.: 09/250.05.52.
marc.battal@daimler.com
Dhr. Peter De Croock (Werkplaatsoverste personenwagens & monovolumes)

Tel.: 09/250.05.59.
peter.decroock@daimler.com
Dhr. Kristof Bagein (Magazijnier)

Tel.: 09/24.24.123.
kristof.bagein@daimler.com
Dhr. Rudy Troch (Magazijnverantwoordelijke)

Tel.: 09/24.24.121.
rudy.troch@daimler.com
Dhr. Bernard Ankersmit (Service Advisor bestel- & vrachtwagens)

Tel.: 09/250.05.53.
bernard.ankersmit@daimler.com
Dhr. Peter Vanstichel (Service Advisor bestel- & vrachtwagens)

Tel.: 09/250.05.80.
peter.vanstichel@daimler.com
Dhr. Stany Smeets (Service Advisor bestel- & vrachtwagens)

Tel.: 09/250.05.57.
Stany.smeets@daimler.com
Dhr. Patrick Danneels (Werkplaatsoverste bestel- & vrachtwagens)

Tel.: 09/250.05.74.
patrick.danneels@daimler.com
Dimitri Eggermont (Werkplaatsoverste personen- en bestelwagens)

Tel.: 09/24.24.159.
dimitri.eggermont@daimler.com
Dhr. Hans Schelstraete (Magazijnverantwoordelijke)

Tel.: 09/250.05.29.
hans.schelstraete@daimler.com
Dhr. Jean-Pierre Gavel (Receptionist toonbankverkoop personenwagens)

Tel.: 09/250.05.21.
jean-pierre.gavel@daimler.com
Dhr. Martin De Winne (Service Advisor toonbankverkoop bestel- & vrachtwagens)

Tel.: 09/250.05.23
martin.dewinne@daimler.com
Dhr. Rodrigue Vispoel (Service Advisor toonbankverkoop bestel- & vrachtwagens)

Tel.: 09/250.05.23.
rodrigue.vispoel@daimler.com
Mevr. An Schiettecat (Klantenboekhouding)

Tel.: 09/250.05.35.
credit_control.mbgent@daimler.com
Mevr. Lutgarde De Moor (Leveranciersboekhouding)

Tel.: 09/250.0533.
lutgarde.demoor@daimler.com
Mevr. Siân Webber (Leveranciersboekhouding)

Tel.: 09/250.05.34.
sian.webber@daimler.com
Mevr. An Schiettecat (Personeelsdienst)

Tel.: 09/250.05.32.
an.schiettecat@daimler.com
Dhr. Giovanni Vergucht (Aftersales manager)

Tel.: 09/24.24.147.
giovanni.vergucht@daimler.com
Dhr. Pascal Van Melkebeke (Financieel & administratief manager)

Tel.: 09/250.0539.
pascal.vanmelkebeke@daimler.com
Dhr. Marc Depreitere (Gedelegeerd Bestuurder)

Tel.: 09/250.05.00.
marc.depreitere@daimler.com
Mevr. Valerie De la Rivière (Management assistant)

Tel.: 09/250.05.02.
valerie.delariviere@daimler.com
Mevr. Veronique Vande Velde (Marketing manager)

Tel.: 09/250.05.22.
veronique.vandevelde@daimler.com
Dhr. Lieven Tondeleir (Sales manager)

Tel.: 09/24.24.110.
lieven.tondeleir@daimler.com